Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Gracuch - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Syski

Syski(Gracuch + 24 km)

48 000 zł1 621 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb3/2026 Oferujemy do sprzedaży działkę leśna położoną w spokojnej i cichej okolicy Syski gmina Mniszków. Działka położona w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Matyniów

Matyniów(Gracuch + 18 km)

180 000 zł2 570 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 2570 m Nr ewidencyjny: 190/4 Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lisie Jamy

Lisie Jamy(Gracuch + 23 km)

176 016 zł3 088 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3088 m2 zlokalizowana w miejscowości Lisie Jamy , w gm. Mniów. Działka niezabudowana, płaska, o kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wierzchowisko(Gracuch + 10 km)

68 000 zł4 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Dwie działki budowlane o łącznej 4000 m2 w Żarnowie! Wydane warunki zabudowy! Na sprzedaż dwie działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

448 360 zł100 m² 4 483,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:29 800 m²

Odkryj swój wymarzony azyl - dom z duszą i potencjałem agroturystycznym w Klew-Kolonia! Przedstawiamy wyjątkową okazję do zakupu urokliwego domu położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł5 020 m² 1 195,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Biuro Nieruchomości Wave Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym z częścią administracyjną, zlokalizowaną w Opocznie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł370 m² 18 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowa nieruchomość z duszą i historią idealna dla koneserów, inwestorów i dużej rodziny. Zamieszkaj w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Maleniec

Maleniec(Gracuch + 14 km)

39 000 zł1 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolna o powierzchni 1300 m 2 położona 1 km od Maleńca w miejscowości Machory w gminie Ruda Maleniecka w woj. Świętokrzyskim. Klasa gleby :.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł7 000 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Wierzchowisko, gmina Żarnów. Teren położony w spokojnej wsi, bliska odległość do lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,80 m² 7 528,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , usytuowane na 3 piętrze w nowym 4-piętrowym bloku z windą, z 2024 roku, przy ul. Staszica w Końskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gracuch

Gracuch,świętokrzyskie

89 000 zł3 400 m² 26,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Gracuch gm. Końskie pow. Konecki o pow. 3400m2, 0,34ha z warunkami zabudowy. Działka w kształcie trapezu przy dwóch drogach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij